мистецькі вечорниці

Розсохуватка оновлюється!
Село Розсохуватка оновлюється

З місцевого бюджету та завдяки допомозі спонсорів у реконструкцію села вкладено чималі кошти. Інформацію з ремонтних робіт нам надала секретар Розсохуватської сільської ради Антоніна Радецька.

Кладка через Розсошку

"Наприкінці минулого року нам вдалося завершити відновлення кладки через річку Розсошка, яку в народі називають БАМ. Попередня кладка простояла майже 30 років, свій ресурс вичерпала. І сама потроху руйнувалась, і  люди завдавали їй значних ушкоджень. Питання постало гостро, оскільки цей місток зв’язує центр села з частиною вулиці Козацька. Тож сільрада прийняла рішення відновити БАМ, загальна протяжність якого 120 метрів. На це було використано 39 тисяч 488 гривень бюджетних коштів. Працювали на спорудженні Микола Слободяник та Григорій Давидчук від Катеринопільського центру зайнятості. Посильну допомогу надав підприємець Юрій Тяско – власник пилорами. Відкриття кладки святкували усім кутком за участю сільського голови Сергія Москаленка. Для людей це значна подія, так як частині з них тепер набагато зручніше добиратися до школи, базару, автобуса, а іншим ─ на городи".

Відкриття ігрового майданчика

"Болючою потребою села була відсутність дитячої площадки. Влітку вдалося її вирішити. Частину коштів на спорудження майданчика виділили із сільського бюджету (20 тисяч 950), решту ─ виділило ТОВ "НВФ "Урожай" (20 тисяч).

Керівник Благодійного фонду "Урожай-громаді" Тетяна Волочай так прокоментувала цю подію: "У березні ми оголосили конкурс мікрогрантів. Переможців визначала конкурсна комісія, яку очолював директор "Урожаю" Олег Васецький. З 29 учасників 12 отримали фінансування. Розсохуватка, на радість дітям, увійшла в їх число".

Ремонт доріг

Далі продовжує розповідь Антоніна Радецька:

"Значні кошти цього року було задіяні на поточний ремонт доріг. 658 тисяч 821 гривню виділила сільська рада і 240 тисяч надало ТОВ "Урожай". Наразі відремонтовано під’їзну дорогу, вулиці Покровська, Центральна, Лесі Українки, Шевченка, Набережна, провулки Гоголя та Центральний. На останньому зроблено фактично капітальний ремонт, так як ямковому він уже не підлягав".

Нові штахети

"Старі штахети у центрі села простояли близько 15 років. Назріла потреба в оновленні, бо добряче псували архітектурний вигляд. Тож із місцевого бюджету було виділено 22 тисячі 693 гривні. Заміну штахет проводили Георгій Недзельський  та Іван Притула (учасник АТО). Роботу завершено на початку листопада. Оплату праці ми поділили з районним Центром зайнятості."

 

Тетяна ІвашкевичСоздан 14 ноя 2016