мистецькі вечорниці

"Рівень цивілізації суспільства визначається ставленням людей до тварин"




          20 січня Катеринопіль отримав обладнання, необхідне для відкриття стерилізаційно-карантинного пункту для тварин. На заході з передачі обладнання були – депутат Верховної Ради Олег Петренко, депутат обласної ради Андрій Сегеда, заступник начальника управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА Людмила Довга, керівники черкаського благодійного фонду "Еко-Центр" Оксана Савицька та Олена Литвинова, директор ТОВ "Чотири лапи Україна" Олеся Лісчишина, представники громадської організації "За безпечне майбутнє Катеринополя", голова селищної ради Іван Гегедош та жителі містечка.

         "Відкриття такого пункту надає Катеринополю статусу першого в Україні селища, де офіційно буде впроваджено європейську практику регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами",─ сказав у  виступі Іван Гегедош.

Нагадаємо, що створення в Катеринополі стерилізаційно-карантинного пункту здійснюється в рамках обласної Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами та за грантової підтримки Посольства Канади.

          Олег Петренко похвалив селищного голову за виявлену мужність у започаткуванні цієї благородної справи: "На жаль, подібні ініціативи часто отримують спротив з боку населення. Але ми повинні усвідомити, що рівень цивілізації суспільства визначається також ставленням людей до тварин. Це один із маячків, який визначає наскільки суспільство розвинене. Цікаво, що на війні люди по-іншому осмислюють життя. Наші воїни, зокрема "азовці", ще з 2014 року, як усе тільки починалось, узяли на себе місію допомагати тваринам, що потрапили в тяжкі для себе екстремальні умови, умови війни. Повертаючись до мирного життя, хлопці часто продовжують опікуватися чотирилапими друзями. "Цивільний корпус Азов" усіма силами наразі допомагає черкаським притулкам для тварин, розчищає сніг, допомагає прибирати територію. Дякую всім, хто долучився до справи створення даного пункту".

          Андрій Сегеда підтримав Петренка. "Люди часто не розуміють, чому за таких важких умов гроші витрачаються на собак, ─ каже депутат. ─ Але вони забувають, що це, по-перше, цільові кошти, а по-друге – це робиться також для безпеки та комфорту місцевої громади. Адже чим менше безпритульних  та хворих тварин буде на вулиці, тим безпечніше буде нам самим та нашим дітям".

Насамкінець, Іван Гегедош подякував усіх присутніх за допомогу, підтримку, особливо очільниць "Еко-Центру", дякуючи роботі яких Катеринопіль отримав сучасне і необхідне обладнання.

 

 Тетяна Івашкевич



Обновлен 18 фев 2017. Создан 25 янв 2017